VALENTINE'S DAY ARE COMING UP

//Inneholder Lenker

And i have a surprise for you. Ahh, nå har jeg en utrolig bra konkurranse for dere. Siden det snart er Valentine's day, har jeg i samarbeid med Mymuse.no fått lov til å dele ut et gratis undertøy sett til en heldig leser. Det kunne jo ikke passet bedre? Og hvem liker ikke et fint undertøy.. 



Jeg falt pladask for dette rosa undertøyet og BH finner dere her og string her

Kriteriene for å delta i konkurransen er å like Mymuse.no på facebook her og Legge igjen en kommentar med navn og Epost. Vinneren av et valgfritt undertøy blir trukket på Valentine's day. 

Lykke til. 

40 kommentarer

Elise

09.02.2015 kl.16:39

Elise

Eliselolsen@hotmail.com

Celine Sorensen

09.02.2015 kl.16:48

:)

Celine Sørensen

celine.sorensen@gmail.com

Malene Tellefsen

09.02.2015 kl.16:52

Malene Tellefsen. Malene.tellefsen@live.no :) vil gjerne ha!

Malin Moum

09.02.2015 kl.16:55

Malin Moum, malin-moum@hotmail.com

Marte-Helen

09.02.2015 kl.16:59

Åh😍 mh.lh@live.no Count me in👌 Marte-Helen L. Hammer

Inger Marte Kleiva

09.02.2015 kl.17:02

Inger Marte Kleiva

Imkleiva@hotmail.com

Ingrid

09.02.2015 kl.17:03

Jeg er med :D

ingridmarie92@hotmail.com

Lone

09.02.2015 kl.17:06

Ææ, så fint😍 lone.gu@hotmail.com

Lone Gundersen

Emilie Strand

09.02.2015 kl.17:19

emilie-smule@hotmail.com

Emilie Nordstrøm

09.02.2015 kl.17:28

Emilie Nordstrøm

9emilie@live.no

Sofie Strøm Andersen

09.02.2015 kl.17:32

Sofie Strøm Andersen

Sofie.sa@hotmail.com

Nora Torset

09.02.2015 kl.17:36

nora.torset@hotmail.com

Martine Pettersen

09.02.2015 kl.17:41

Fiint! 😍

Emma

09.02.2015 kl.17:44

Emma Stiansen

Emma-fotball@hotmail.com

Julie Anda Hovland

09.02.2015 kl.18:01

åhh, råfint!!

julieahovland@gmail.com

Julie Anda Hovland

Silje rf

09.02.2015 kl.18:06

Silje rf. Silje-f@hotmail.com :):)

Linnea Henrikke D

09.02.2015 kl.18:23

Så fint det var!!😍😍

Marthe Fredriksen

09.02.2015 kl.18:53

😍😍😍

kine

09.02.2015 kl.19:02

Jeg vil ha 😍 kine_f@hotmail.com

Anneli Tremyr

09.02.2015 kl.19:17

Annelitremyr@live.no

Charlotte Strifeldt

09.02.2015 kl.20:03

charlotte.strifeldt@gmail.com 😍

Helene wold

09.02.2015 kl.20:16

helenew94@hotmail.com 🙏😍

Tina Wold

09.02.2015 kl.20:20

Åå det var super fint 😍

Silje Sitje

09.02.2015 kl.20:32

silje-s@hotmail.com 😏😏

Julie

09.02.2015 kl.21:32

Ooh ✨🙊 julie_strifeldt@hotmail.com

Mari Polland

09.02.2015 kl.21:49

Mari Polland

Maripollandvik@hotmail.com

Elisabet

10.02.2015 kl.09:26

Elisabet Skullerud

Elisabetskullerud@gmail.com

Trine

11.02.2015 kl.18:29

Trine Gundersen

Trinegunde@gmail.com

Karoline Egeland

13.02.2015 kl.12:49

Karolineegeland@hotmail.com

Synne klüver

13.02.2015 kl.13:08

Jatakk❤️❤️😍

Synne-kluver@hotmail.com

Marie Dale

13.02.2015 kl.13:29

Holy!😍🙏

Mariebyedale@gmail.com

Emma Parkvold Kvam

13.02.2015 kl.13:47

Åhhh😍😍 Så fint💕

Emma Parkvold Kvam

epk99@hotmail.com

Ida-Kristin Johansen

13.02.2015 kl.13:58

Hihi, lekkert 👌😍

Malin Eikåsen

13.02.2015 kl.14:01

Malin-33@hotmail.com

Karianne

13.02.2015 kl.14:08

Åå, jeg vil være med 😍

Karrithom@hotmail.com

Line S.Amundsen

13.02.2015 kl.14:38

lineamundsen96@outlook,com

Silje Veronica

13.02.2015 kl.17:29

😍😍

siljever@hotmail.com

Sunniva Tangvald

13.02.2015 kl.19:25

Åå 😍

Stangvald@live.no

Ingrid Usterud

13.02.2015 kl.22:56

Jeg er med 🎉😄

Ingrid_usterud@hotmail.com

Jenny Vedvik

13.02.2015 kl.23:46

jennyv-96@hotmail.com .. Vil ha😍😍😍😍✨

Skriv en ny kommentar

CATEGORIES





ARCHIVE




DESIGN BY


Sarasfoto
hits